Švec: Pamätajte si, kto bojoval s covidovými zločincami v uliciach za slobodu aj vašich detí!

Dámy a páni. Veľmi ma teší vaša podpora, ktorú celému nášmu hnutiu prejavujete v týchto dňoch, najmä v súvislosti so štrajkom rodičov. A aj to, že pod naše statusy na Facebooku píšete aj komentáre typu: Jediná strana, ktorá aj reálne niečo robí.

Či je tomu naozaj tak, že sme jediní, nechám na posúdenie vám, ale verte mi, že robíme čo je v našich silách a možnostiach. A budeme v našich aktivitách pokračovať!

Zároveň vás chcem ale požiadať o jednu vec. Prosím, pamätajte si veľmi dobre na to, kto, ako a čo robil v týchto covidových časoch, kto reálne a konkrétnymi aktivitami ochraňoval normálne hodnoty, slobodu a práva vašich detí… A kto iba táral na tlačovkách a keď sa mal postaviť za práva aj vašich detí na námestiach a v uliciach slovenských miest, vyhovoril sa na núdzový stav a iné nepodstatné hlúposti.

Pamätajte, my v SHO sa vám môžeme kedykoľvek pozrieť priamo do očí a iní, našťastie pre Slovensko, už nebudeme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO! Zločinci okolo Matoviča začali s pokusmi na deťoch v školách! SHO: Štrajk rodičov započal!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds