Švec ku kauze dcéry Čaputovej: Keď niekto vyzerá ako chlapec, treba to nahlas povedať

Veľmi sa čudujem slovenskej polícii, že sa nechala namotať na tak tupé liberálne mediálne bu-bu-bu, ako v prípade dcéry prezidentky.

Osobne nepovažujem za šikanu to, ak niekto vyjadrí svoj názor a povie, že dcéra prezidentky vyzerá na fotografii ako chlapec. Považujem to za vyslovený názor a v slobodnej a demokratickej spoločnosti, za akú nás liberáli označujú, má každý právo povedať, aj verejne to, čo si myslí.

Ak by som sa mal ja pozastavovať nad tým, čo o mne píšu na Facebooku, tak by som tu už nebol. Ale všetky vyslovené názory na moju osobu považujem za prejav slobodného vyjadrovania. To, čo si o takých prejavoch myslím, je už iná vec.

Takže, milá slovenská polícia a Zuzana Čaputová, nebuďte takí precitlivení… Vzchopte sa!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec k výročiu vyhlásenia občianskeho odporu: Žiadne miesto pre zľutovanie s luzou covidovou!

————————

Takže dcéra Zuzany Čaputovej vyzerá ako? Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds