SHO: Záver mesiaca jún patril v našom projekte Staráme sa deťom v okresoch Malacky a Čadca

Priatelia, záver júna, Mesiaca detí v projekte Staráme sa, sme ukončili tak, ako sa patrí. S deťmi a pre deti!

Kým si jedni kolegovia so štyrmi deťmi z okresu Malacky zahrali tenis, druhí sa venovali trom dievčatám z okresu Čadca, ktorým sa tiež ušli tašky so sladkosťami, ktoré nám do projektu venovala spoločnosť TOL – distribúcia cukroviniek. Ďakujeme, všetky tašky MDD sme rozdali deťom v rodinách. Presne tak, ako sme sľúbili. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: Naša výzva Mesiac detí v projekte Staráme sa už dorazila aj do okresov Komárno a Nové Zámky

————————

Okres Malacky:

Okres Čadca:

Pre deti vytvárame aj voľnočasové aktivity:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds