Projekt Staráme sa: Májovú pomoc sme započali na slovenskom juhu a na Kysuciach

Dámy a páni! Našu májovú pomoc rodinám v núdzi sme započali na slovenskom juhu a na Kysuciach.

V meste Veľký Krtíš sme vo forme potravín podali pomocnú ruku starkej Ester, ktorá sama vychováva svojich vnukov. Keďže bolo pekne, potom sme mladého nádejného hokejistu Ľudovíta zobrali na prechádzku a zabehli sme na zmrzlinu.

A ako bolo na Kysuciach? Takto…

Vrúcne objatia s dievčatami, dôverný babský rozhovor s mamou Dadou, zábava, aj povinnosti. Tak vyzerajú naše pravidelné výjazdy v rodine z okresu Čadca. Vikinka sa učila básničku ku Dňu matiek, zatiaľ čo ostatné dve dievčatá vybaľovali a aranžovali prinesený nákup.

Slovenské strukoviny, jogurty, aj jablká. Aj vďaka vám, štedrí prispievatelia. Srdečne ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Účet pomoci slovenským rodinám za mesiac apríl vystavený

—————————–

Veľký Krtíš:

Okres Čadca:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds