SHO: Nepýtaj sa, čo môže urobiť tvoja vlasť pre teba, ale opýtaj sa, čo môžeš urobiť ty pre svoju vlasť

V piatok 23. apríla sme pomohli aj pod Zoborom. V Zbehoch pri Nitre sme pomocnú ruku podali Renému a Denisovi.

A koncom apríla sme s našou pravidelnou a adresnou pomocou opäť navštívili rodinu aj okolie Hnúšte. Ťažko skúšanej rodine sme, aj vďaka vám, vážení podporovatelia, mohli opäť zaniesť základné potraviny a oblečenie. A nechýbala ani dobrá nálada a podporné slovo.

Ďakujeme Jaroslavovi, ktorý sa rozhodol tento mesiac podporiť aktivity v našom projekte sumou 50 eur. A tiež ďakujeme vám – darcom, ktorí pravidelne finančne prispievate na pomoc slovenským rodinám.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Deti z okresu Komárno venovali sladkosti deťom v okrese Liptovský Mikuláš

————————-

Obec Zbehy:

Okolie Hnúšte:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds