FOTO. Projekt Staráme sa: Účet pomoci slovenským rodinám za mesiac apríl vystavený

Mesiac apríl utiekol ako voda a my, ako obvykle, vystavujeme mesačný účet z našej – vašej pomoci slovenským rodinám.

Nech sa páči, milí prispievatelia, pozrite sa, ako sme spoločne s vami pomohli ľuďom v núdzi z nášho úspešného projektu Staráme sa.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Nepýtaj sa, čo môže urobiť tvoja vlasť pre teba, ale opýtaj sa, čo môžeš urobiť ty pre svoju vlasť

————————

Na začiatok mesiaca sme v Trebišove pomohli mame Lucke a jej Sebkovi, z ktorého nám vyrastá úspešný slovenský športovec.

Do našej veľkonočnej pomoci sociálne slabým rodinám z nášho úspešného projektu Staráme sa sa zapojila aj firma HOPE FAMILY/ Stará mama, ktorá do nej venovala veľa, veľa trvanlivých potravín ako cestoviny, múku či pirohy. ĎAKUJEME!

Malý Matejko z Prešova mal z pirohov obrovskú radosť. Ďakujeme, Stará mama!

Aj rodinke z okresu Čadca sme zaniesli nákup vyskladaný z darovaných potravín od našej sympatickej podporovateľky Alexandry z Trnavy a od Stará mama – HOPE FAMILY, slovenského popredného výrobcu mrazených múčnych a obaľovaných výrobkov. Mrazené plnené guľôčky, dokonca, hneď padli na večeru.

Pomohli sme aj na slovenskom juhu. V meste Veľký Krtíš.

Vážna situácia v Jankinej rodine spôsobila, že sme jej museli znovu pomôcť. A my sme pomohli. Okrem potravín sme Janku potešili aj farbou, ktorú im spolu s oblečením a s kolobežkou pre Maťka venovali pracovníci trebišovského COLOR-EXPERTu a Maťko sa veľmi potešil aj bagru od nášho sympatizanta Dominika z Veľkého Krtíša.

Aj v Trenčianskych Tepliciach, kde vyrastá malá Alžbetka a Adamko, sme tento mesiac podali pomocnú ruku.

Stará mama už potešila aj rodinku z okresu Liptovský Mikuláš.

Jaroslava Samuelová s deťmi z okresu Nové Zámky, ktorým sme okrem rozličných dobrôt zaniesli aj kvalitnú literatúru.

Výnimku netvorili ani deti z okresu Komárno, ktoré takto cez náš úspešný projekt obdaroval Róbert Švec, náš predseda.

Karinka a Janko vám, vážení podporovatelia, poslali úprimný pozdrav.

Deti z okresu Komárno poslali po našich kolegoch sladkosti deťom z okresu Liptovský Mikuláš. Oni poslali, my sme odovzdali a spoločne potešili! Aké krásne jednoduché!

Pomocnú ruku sme podali aj chalanom zo Zbehov pri Nitre.

Koncom apríla sme s našou pravidelnou a adresnou pomocou opäť navštívili rodinu aj okolie Hnúšte. Ťažko skúšanej rodine sme, aj vďaka vám, vážení podporovatelia, mohli opäť zaniesť základné potraviny a oblečenie. A nechýbala ani dobrá nálada a podporné slovo.

Naše milé kolegyne, po mesiaci, znovu s našou pravidelnou a adresnou pomocou navštívili okres Malacky. Okrem trvanlivých potravín, knižiek a hračiek znovu so sebou priniesli dobrú náladu a deťom spestrili čas voľnočasovými aktivitami. Na fotografii je naša srdečná kolegyňa Betka, ktorá deťom čítala a maľovala si s nimi.

Našu aprílovú pomoc sme ukončili na východe našej vlasti, v meste Strážske, kde vyrastá malá Nelka a Samko.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds