Projekt Staráme sa. MDD 2024: Už sa TO začalo. Deti slovenské si zaslúžia našu podporu

Naše kolegyne Evka Bányiová a Vierka Irhová, ako aj náš kolega Alexander Kakoš navštívili rodinu vo Veľkom Krtíši, ktorej pomáhame v našom úspešnom sociálnom projekte, a deťom odovzdali balíčky plné ovocia a sladkostí.

Prečo? Pretože najbližšie dni sa budú v našom projekte niesť v duchu blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí.

Máte chuť zapojiť sa a urobiť dobrý skutok? Nech sa páči… Podrobnosti sa dozviete v zdieľanom článku TU.

Pomáhajme si, Slováci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Akcia PRÁČKA realizovaná. Aj vďaka vám…

————————-

Naše kolegyne Evka Bányiová (vľavo) a Vierka Irhová (vpravo). Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds