Projekt Staráme sa: ZAPOJTE sa do našej aktuálnej výzvy pri príležitosti blížiaceho sa MDD

Priatelia. Náš projekt Staráme sa je jedna veľká rodina, v ktorej pomáhame tým, ktorí to majú naozaj ťažké. A ako to v poriadnej rodine býva, aj v tej našej sú deti. 

Niektoré z detí projektu Staráme sa nepoznajú svojho otca, lebo osud im ho nedožičil, iné zase doma nenachádzajú plnú chladničku a v našej rodine s názvom projekt Staráme sa sú aj také deti, ktoré trápi ich zdravie a nemôžu žiť plnohodnotné detstvo bez starostí…

Preto sa na vás, milí priatelia nášho sociálneho projektu, obraciame s prosbou o pomoc vyčariť týmto našim deťom úsmev na tvárach a pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí im všetkým počas najbližších týždňov postupne dopriať malú pozornosť, ktorá spôsobí veľkú radosť. Hlavne vo forme balíčkov naplnených ovocím, sladkosťami…

Pomôcť naplniť balíčky pre naše deťúrence slovenské môžete aj vy a to dvojako…

– môžete nachystať trvanlivé cukrovinky či ovocie a následne nás kontaktovať na staramesa@sho.sk

– alebo môžete našu aktuálnu iniciatívu podporiť ľubovoľným finančným príspevkom na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar PSS – MDD a my za vaše príspevky zabezpečíme všetko potrebné.

Prehľad našich sociálnych aktivít si môžete pozrieť TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami tvoríte rodinu s názvom projekt Staráme sa a spolu s reálnou pomocou rozdávate aj radosť.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: JEDNO euro mesačne pre slovenské rodiny v núdzi…

————————–

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds