FOTO: Z detí projektu Staráme sa vyrastajú ÚSPEŠNÍ mladí ľudia…

Priatelia, pravidelne vás informujeme, že v našom projekte pomáhame rodinám, ktoré svoje deti vedú k zmysluplnému tráveniu voľného času TU.

A presne takouto rodinou je aj rodina v nitrianskej mestskej časti Klokočina, v ktorej vyrastá Tobias – úspešný hokejbalista.

V nedeľu bol Tobias v Prešove na turnaji a spoločne s kamarátmi zo svojho tímu bojovali o čo najlepšie výsledky a umiestnenie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: A tak ide čas. Aj v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds