Projekt Staráme sa. Mimoriadna VIANOČNÁ VÝZVA: Opäť sa ukázala sila slovenskej spolupatričnosti

Priatelia, počas štvrtej adventnej nedele sme spoločne priniesli PLAMENE NÁDEJE do rodiny od Partizánskeho.

Starým rodičom a ich dvom vnučkám sme nielenže zabezpečili palivové drevo NA CELÚ ZIMU (okolo 20 metrov), ale naši obetaví a šikovní kolegovia a sympatizanti im ho aj pomohli spratať, keďže sami by sa s ním trápili.

Nemáme slov a nie všetko je možné zhrnúť do jednej reportáže! Preto pre vás chystáme aj videoreportáž, ktorá povie všetko sama za seba, presne ako tieto TU a TU.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do tejto výzvy!

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

A Róbert Švec, predseda nášho hnutia dodáva…

Dámy a páni. Aj my kravaťáci si vieme vyhrnúť rukávy a pomôcť, keď slovenské rodiny potrebujú našu ruku záchrany.

A tak tomu bolo aj v nedeľu 18. decembra v okrese Partizánske, kde som sa zapojil do vianočnej brigády (na fotke pod článkom druhý spredu) a sociálne slabej rodine som spoločne s kolegami pomohol spratať drevo (ktoré sme rodine zabezpečili aj vďaka vaším príspevkom), aby mala čím kúriť počas zimných mesiacov. Akí sme? Ďakujeme. 🙂

P. S.: Takže, ak niekto vypisuje po Facebooku, že iba vypisujeme, kecáme a nerobíme nič pre ľudí, tu je ďalší dôkaz toho, že objektívna pravda je opäť na našej strane.

P. S. 2: Slovenským rodinám pomáhame už od roku 2011 a to vďaka nášmu sociálnemu projektu Staráme sa TU.

————————-

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš už navštívil všetky deti v našom sociálnom projekte

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds