Projekt Staráme sa: Nastal ČAS aj pre vaše správne rozhodnutie

Vážení priatelia projektu Staráme sa. Blíži sa obdobie daňových priznaní.

Toto obdobie je obdobím, v ktorom sa môžeme slobodne rozhodnúť a poukázať 2% z našich daní na správnu vec a podporiť náš projekt pomoci. Ďakujeme.

Ako na to? Je to jednoduché. Všetky potrebné informácie ako poukázať 2% z vašich daní na pomoc slovenským rodinám si môžete prečítať TU.

A ako sme vaše 2% z daní využili minulý rok? Dozviete sa aj TU.

UPOZORNENIE: 2% z daní nepoukazujete zo svojich peňazí. Ak 2% z daní nepodporíte napríklad náš aktivizmus, súčasný darebácky režim vaše 2% použije podľa vlastného uváženia. Napríklad aj na podporu zločineckých agend LGBTI alebo multi-kulti. 

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: VYHODNOTENIE našich sociálnych aktivít za rok 2023

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds