FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac detí v našom projekte sme započali v Trenčianskych Tepliciach

Kamaráti! Pred pár dňami sme pomohli aj otcovi Edovi a jeho dvom deťom, ktorým sme zaniesli nákup potravín aj od pestovateľov a prvovýrobcov zo Záhoria.

Naše šikovné kolegyne s Edom vybehli aj na príjemné posedenie ku káve, kde prebrali „dospelácke“ témy týkajúce sa bežného života. Aj o tomto je náš sociálny projekt. Nielen o materiálnej pomoci, ale aj o budovaní silnej komunity ľudí, ktorí si vždy pomôžu a poradia, keď to je a bude potrebné.

A tak ako sme sľúbili, začali sme robiť radosť aj tým najmenším – deťom z nášho úspešného sociálneho projektu. Pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí sme vyhlásili výzvu Mesiac detí v projekte Staráme sa TU. Započali sme ju v Trenčianskych Tepliciach.

Slovenským deťom z tohto považského mesta naša šikovná kolegyňa Erika Löbbová spolu s jej synátormi, Jurkom a Marcelkom, nachystali prekvapenie vo forme pizze, ktorá Alžbetku a Adamka veľmi potešila. Pravdaže, nechýbal ani nákup potravín: ovocia, mliečnych výrobkov, zeleniny…

A keďže mama Miška oslavovala v tieto dni narodeniny potešili sme ju kyticou kvetov a malou drobnosťou. Aj o takýchto momentoch je náš projekt pomoci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: V Zbehoch pri Nitre vyrastá futbalová hviezda. A my sme radi, že…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds