VÝZVA: Mesiac detí v projekte Staráme sa. Prečo? Pretože nám záleží na osude slovenských detí

Kamaráti! Náš projekt je jedna veľká rodina, v ktorej pomáhame tým, ktorí to majú naozaj ťažké. A ako to v poriadnej rodine býva, aj v tej našej sú deti.

Nie päť, ani nie desať, ale takmer 60 „semiačok“ našej slovenskej budúcnosti. Niektoré z detí nepoznajú svojho otca, lebo osud im ho nedožičil, iné zase doma nenachádzajú plnú chladničku a v našej rodine s názvom projekt Staráme sa sú aj také „semiačka“, ktoré trápi ich zdravie a nemôžu žiť plnohodnotné detstvo bez starostí.

Preto sa na vás, milí priatelia nášho sociálneho projektu, obraciame s prosbou o pomoc vyčariť týmto našim deťom úsmev na perách a pri príležitosti Medzinárodného dňa detí im všetkým počas najbližších týždňov postupne dopriať malú pozornosť, ktorá spôsobí veľkú radosť. Hlavne vo forme balíčkov naplnených všakovakými dobrotami.

Pomôcť naplniť balíčky pre naše deťúrence slovenské môžete aj vy a dvojako:

Môžete nachystať trvanlivé cukrovinky. Následne nás kontaktujete na staramesa@sho.sk a dobroty pre deti po vzájomnej dohode odovzdáme deťom v našom projekte.

Alebo môžete prispieť dobrovoľným finančným príspevkom na číslo účtu o. z. SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar PSS – Mesiac detí. A my aj za Vaše príspevky nakúpime ovocie, sladkosti…

A s akým ohlasom sa stretla naša výzva v roku 2020? Dozviete sa TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami tvoríte rodinu s názvom projekt Staráme sa a spolu s reálnou pomocou rozdávate aj radosť.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody a tím projektu Staráme sa.

—————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: To, čo dávame, to sa nám vráti dvojnásobne. Aj Erika je toho dôkazom

—————————

Minulý rok sa do Mesiaca detí v projekte Staráme sa aktívne zapojila aj spoločnosť TOL, ktorá sa zaoberá aj distribúciou cukroviniek…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds