Projekt Staráme sa: René zo Zbehov vyhráva jeden turnaj za druhým. SHO: Veď je náš

Včera, 28. júla, sme navštívili Zbehy pri Nitre. A zistili sme, že nádejný futbalista René z rodiny, ktorej pomáhame na sebe neustále pracuje a vyhráva jeden futbalový turnaj za druhým.

 Jelenec, Veľký Cetín, Cabaj-Čápor… Žiadny problém. Jednoducho, to je náš René. A my sme na neho veľmi hrdí.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Kedysi sme my pomáhali jej. Dnes ona pomáha s nami. Vitajte medzi nami, Erika

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds