SHO: Kedysi sme my pomáhali jej. Dnes ona pomáha s nami. Vitajte medzi nami, Erika

V stredu, 22. júla, bol krásny letný deň a naše kolegyne Katka, Erika a Danka ho urobili ešte krajším slobodnej mamičke Miške a jej deťom, Betke a Adamkovi. Miška so svojimi deťmi býva v Trenčianskych Tepliciach.

Okrem klasického nákupu im prichystali prekvapenie vo forme spoločnej prechádzky, ktorej súčasťou bola aj občerstvenie nanukmi.

Ako sme spomenuli, výjazdu sa zúčastnila aj Erika z Nového Mesta nad Váhom, ktorej sme cez náš úspešný projekt v minulosti, keď bola v tiesni, pomáhali. Po Katke z Trebišova je teda ďalšou silnou ženou, ktorej sme my v minulosti pomáhali a dnes pomáha ona spoločne s nami.

Tak teda, vitajte v našom úspešnom tíme, Erika!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: SHO: Výlet s deťmi z projektu Staráme sa. Našu mládež vedieme k vlastenectvu

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds