Voľby 2020: Čo sa stane, ak moc v našom štáte prevezmú liberáli? SHO: Budíček, Slováci

Slovensko má tak v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú rozumnú a zodpovednú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, súčasnej podoby slovenskej spoločnosti, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícii a hlavne ochrana a pomoc jeho občanom! A to ako v sociálnej, zdravotnej, bezpečnostnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Pretože inak čaká Slovensko rovnaký, ba po prípadnom uchopení moci liberálmi ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát rozpredať a zapredať zahraničiu.

—————————

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

—————————

Reč je nielen o ďalších zbesilých privatizáciách a rozkrádačkách či „reformách“, rozumej likvidácii základných zákonov ochraňujúcich občanov, ale aj o zriadení amerických základní na našom území a prijatí nových promigračných a genderových paktov, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť.

A to by malo byť výstrahou pre každého občana, ktorému aspoň minimálne záleží na Slovensku, slovenskom národe a súčasnej podobe slovenskej spoločnosti.

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár. Denník SME obhajujem pedofíliu

————————-

Čo čaká Slovákov, ak moc v našom štáte prevezmú liberáli?

Privatizácia všetkých zostávajúcich štátnych podnikov a nemocníc.

Privatizácia Všeobecnej zdravotnej poisťovne.

Ďalšie zdražovanie potravín a ešte väčšie otvorenie trhu pre potravinový odpad a nezdravé geneticky modifikované produkty zo Západu.

Privatizácia vodných zdrojov a rozpredanie slovenskej pôdy.

Zrušenie zastropovania dôchodkového veku a predĺženie veku odchodu do dôchodku.

Zrušenie minimálnej mzdy a liberalizácia mzdovej politiky.

Ďalšie zdražovanie cien energií.

Zvýšenie DPH u vybraných produktov ako napríklad jedlo, lieky, atď.

Liberalizácia školstva a zintenzívnenie vymývanie mozgov deťom na školách.

Odovzdanie kompetencií a slovenskej suverenity do Bruselu.

Zriadenie amerických vojenských základní na našom území.

Legalizácia sobášov osôb rovnakého pohlavia, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia.

Prijatie Istanbulského dohovoru a pretlačenie gender ideológie medzi deti do škôl.

Pokusy o normalizáciu pedofílie a najrôznejších sexuálnych deviácií.

A ako bonus prijatie pár stoviek až tisícok nelegálnych migrantov.

A ak si niekto myslí, že Smer-SD je hodnotovou protiváhou liberálom, tak sa mýli: Pellegrini vyhlásil, že si vie predstaviť vládu s Andrejom Kiskom. Aj toto je dôkaz toho, že mediálna hra štandardných politikov, že Pellegrini a Smer-SD sú hrádzou proti tomu, aby liberáli po voľbách prevzali moc v našom štáte, je iba fraška na obalamutenie voličov. Pellegrini, Kiska, Čaputová, Beblavý, Hlina. Je to jedna a tá istá hodnotová mafia. Ak sa väčšina Slovákov nespamätá, a nebude voliť slovenských vlastencov, tak po voľbách prevezmú moc v našom štáte liberáli za asistencie strany Smer-SD. Budíček, Slováci! Nebuďte ľahostajní a naivní, nenechajte sa opäť oklamať a choďte voliť. A voľte slovenských vlastencov, ktorí svojím životným príbehom dokazujú svoju oddanosť vám a nášmu štátu.

Voľte Slovenské Hnutie Obrody. Pre nás bude vždy Slovensko na prvom mieste.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds