SHO a parlamentné voľby 2020. Aj o tom bude diskusia v Slobodnom vysielači

Vo štvrtok 28. novembra budú v štúdiu Slobodného vysielača odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Róbert Švec a Štefan Polačik. Budú hosťami relácie Regióny, ktorá začne o 16.00 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Po mojom pondelkovom rokovaní so Štefanom Harabinom počúvam a čítam rôzne názory. Niektorým sa nepáči, že som rokoval s Harabinom, iní to vítajú a niektorí by boli radšej, ak by som rokoval s Kotlebom. Odpovedám priamo: SHO je rovné hnutie s pevnou hodnotovou chrbticou, ktoré svoje názory a postoje, aj pokiaľ ide o prvú Slovenskú republikunášho prvého slovenského prezidenta, meniť nikdy nebude.  Niekto musí zostať rovný na slovenskej politickej scéne. Sme jednoducho čitateľné hnutie. Rokujeme s každým, kto prejaví záujem rokovať s nami. Ale rokovať, neznamená automaticky ustupovať z našich hodnôt a zásad. Štefan Harabin záujem prejavil, tak sme rokovali. Máme zodpovedný postoj k súčasnosti aj budúcnosti. Vo štvrtok sa dozviete ako bude Slovenské Hnutie Obrody postupovať v parlamentných voľbách 2020,“ konštatuje Róbert Švec.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

Zľava: Štefan Polačik a Róbert Švec

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds