Projekt Staráme sa: Spoločne sme opäť vyčarovali úsmev na tvárach. V okrese Rimavská Sobota

Znovu sa nám spoločnými silami podarilo vyčariť úsmev na detských tvárach. Včera sme, vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu Staráme sa, navštívili rodinu v okrese Rimavská Sobota a deťom sme odovzdali 2 školské tašky od Editky z Hlohovca, jednu od Katky z Martina, sladkosti od Zuzany z Tisovca a tiež ovocie a jogurty od dobrých ľudí, ktorí sa rozhodli poslať pár eur na dobrú vec.

Keďže náš projekt má mnoho aspektov, teda aj ekologický, na balenie nakupovaných výrobkov, ovocia alebo zeleniny už nepoužívame mikroténové vrecká, ale ich sympatickú ekologickú ľanovú alternatívu, ktorú nám zabezpečila naša sympatizantka Patrícia.

Priatelia projektu Staráme sa, spolu tvoríme úspešný príbeh nezištnej pomoci tým, ktorým pomôcť treba. A úsmev na tvárach detí je nám toho dôkazom.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Našu pomoc potrebujú aj na východe našej vlasti. A my pomáhame. Aj v Trebišove

————————

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds