Sociálny projekt SHO: Vybrali sme sa zelenou cestou. Ale tou normálnou

Náš úspešný sociálny projekt minimalizuje plasty. Prírodu musíme chrániť pre budúce pokolenia. Donedávna boli totiž bežnou súčasťou našich nákupov. Máme na mysli plasty, do ktorých, ak to bolo nevyhnutné, sme balili zeleninu, ovocie, pečivo a poprípade aj iné drobnosti, ktoré sme nakupovali do rodín v našom projekte Staráme sa.

Sympatizantka Patrícia si však povedala, že k tejto šľachetnej sociálnej myšlienke projektu pripojí iný rozmer, a to environmentálny. Rozhodla sa, že nám do projektu venuje ekovrecká, ktoré budeme pri nákupoch používať opakovane, nie ako jednorázové mikroténové „sáčky“, ktoré sa často trhali a po použití končili v koši.

Sme nadšení, že čoraz viac ľudí sa nezištne rôznymi formami zapája do nášho projektu a zdokonaľuje ho, aby čo najlepšie slúžil rodinám v ňom. A nielen im, ale odteraz svojou ekologickosťou i celej spoločnosti. Redukcia používania jednorázových plastov = redukcia odpadu = čistejšie životné prostredie. Ďakujeme, Patrícia. Kúpou týchto vreciek Patrícia podporila regionálnu výrobu v Lučenci. Tomu sa povie „viac múch jednou ranou“. Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci.

————————–

Prečítajte si tiež: Pavol Skýpala: Sme zodpovední ľudia. A tak sa aj k prírode správame

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds