FOTO. Projekt Staráme sa: Skvelí ľudia žijú aj na východe našej otčiny. Dôkazom toho sú aj…

Kamaráti! Je za nami ďalší úspešný výjazd pomoci rodine v núdzi. Tentokrát na východe našej domoviny. 

Tej v Prešove, v ktorej Janka, pani domáca, opäť napiekla a ponúkla svojimi skvelými koláčmi nášho kolegu Jaroslava Ščurku.

Janka pečie naozaj skvele, preto Jarovi môžeme iba v tichosti, pravdaže v dobrom, závidieť. A vlastne, ani nie. Veď si zaslúži. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku podávame aj v okresoch Trnava a Veľký Krtíš

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds