FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame na juhu, ale aj na severe našej domoviny

Pracovný týždeň je za nami a my sme opäť spoločne pomáhali. Do nášho úspešného sociálneho projektu je zapojená aj naša Danka Tichomírová, ktorá rada priloží ruku k dielu a pomôže tým, ktorým treba pomôcť.

Na Považí, presnejšie v Trenčianskych Tepliciach, spoločne s vami, vážení podporovatelia, pomohli mame Miške a jej dvom ratolestiam – Alžbetke a Adamkovi.

A tiež sme pomohli v okrese Veľký Krtíš. Tu sme piatim deťom venovali stolový počítač a príslušenstvo od dobrých duší z Bratislavy a okolia, drogériu od našej úžasnej Majky z Banskej Bystrice, nákup od Alexandra z Veľkého Krtíša a sladkosti od Alexandra z Košíc, nášho kolegu, ktorý absolvoval svoj prvý výjazd v našom sociálnom projekte.

Ten si po tom, ako spoznal ťaživý osud chorého otca, ktorý sa sám stará o päť školopovinných detí, uvedomil, že záležitosti, ktoré on považoval za problémy, sú ničím, oproti tomu, čo je v tejto rodine.

Bohužiaľ, osudy rodín zaradených do nášho projektu, nie sú vôbec pekné a ľahko stráviteľné a nejako pozitívne. Ale práve preto to robíme, preto pomáhame, ako vieme, aby sme aspoň na niečím pomohli k tomu, aby sa situácia v rodinách zlepšila. Pomáhajme si, Slováci!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Skvelí ľudia žijú aj na východe našej otčiny. Dôkazom toho sú aj…

————————-

Trenčianske Teplice a naša šarmantná kolegyňa Danka Tichomírová s deťmi z nášho projektu.

Nielen potraviny, ale aj počítač sme venovali rodine v okrese Veľký Krtíš.

Aj náš kolega Alexander Székely z Košíc (v strede) sa zapája do pomoci slovenským rodinám.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds