Projekt Staráme sa: Takto to dopadne, keď sa stretnú svätý Mikuláš a Ježiško. Ďakujeme

Svätý Mikuláš sa v piatok pri Hnúšti stretol s Ježiškom a spoločne s nami, a našimi skvelými podporovateľmi, urobili radosť aj ťažko skúšanej rodine z okresu Rimavská Sobota.

Tomáškovi a Martinkovi svätý Mikuláš nadelil balíčky, študentovi Patrikovi poslala Zuzka z Tisovca, cez Ježiška, stolový počítač a nezabudli sme ani na to, aby na štedrovečernom stole nechýbal med, oblátky a iné dobroty.

Minulý týždeň zavítal svätý Mikuláš aj do Trebišova a Sebastiánovi venoval poriadny balíček plný sladkostí.

Touto cestou ďakujeme aj Evke z okresu Malacky, ktorá sa zapojila do našej mikulášskej výzvy a do sociálneho projektu Staráme sa venovala sladkosti a trvanlivé potraviny.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť a šírite po našom milovanom Slovensku dobro, priatelia!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Svätý Mikuláš navštívil aj deti v Trenčianskych Tepliciach a vo Veľkom Krtíši

————————

Okres Rimavská Sobota:

Trebišov:

Aj Evka z okresu Malacky sa zapojila do našej mikulášskej výzvy:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds