SHO: Svätý Mikuláš navštívil aj deti v Trenčianskych Tepliciach a vo Veľkom Krtíši

Svätý Mikuláš pokračuje v návštevách v rodinách, ktorým pomáhame vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu Staráme sa.

Pred pár dňami balíčkami plnými sladkostí a ovocia potešil Alžbetku a Adamka z Trenčianskych Teplíc a následne aj 6 detí v okrese Trebišov.

Z Trebišove sa presunul do Veľkého Krtíša, kde navštívil budúcu hokejovú hviezdu Ľudovíta, ktorému okrem mikulášskeho balíčka priniesol aj korčule od nášho kolegu Alexandra. Kým mikulášsky balík a korčule potešili Ľudovíta, starká Estera sa potešila oblečeniu, hygienickým potrebám a potravinám.

Tento týždeň svätý Mikuláš navštívi aj deti v okresoch Nové Zámky a Komárno.

Dámy a páni! V piatok 20. novembra sme započali našu novú výzvu s názvom Mikuláš v projekte Staráme sa do ktorej sa môžete zapojiť aj vy, dámy a páni, a tak urobiť radosť desiatkam detí v našom sociálnom projekte.

Ako môžete spoločne s nami naplniť  mikulášske balíčky pre deti? Môžete darovať sladkosti alebo ovocie, poprípade prispieť ľubovoľnou čiastkou na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Mikuláš. A my pre deti pripravíme, aj vďaka, vám krásne a bohaté balíčky. Ďakujeme.

V prípade, ak máte záujem pomôcť materiálne: sladkosťami alebo ovocím, kontaktujte Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Mikulášske balíčky sme odovzdali aj deťom v Rimavskej Sobote a Strážskom

————————

Trenčianske Teplice:

Okres Trebišov:

Veľký Krtíš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds