SHO: Mikulášske balíčky sme odovzdali aj deťom v Rimavskej Sobote a Strážskom

Svätý Mikuláš v projekte Staráme sa nezaháľal ani včera. Tentokrát navštívil deti v Rimavskej Sobote.

Deťom odovzdal balíčky plné ocovia a sladkostí a odkázal nám, aby sme poďakovali všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorí pomáhajú cez projekt Staráme sa, lebo, vraj, aj vďaka vám, vážení prispievatelia, môže robiť radosť deťom v núdzi z nášho skvelého projektu. A má pravdu.

A v nedeľu dostali svoje mikulášske balíčky aj deti v meste Strážske. Nelka a Samko sa balíčkom veľmi potešili.

Dámy a páni! V piatok 20. novembra sme započali našu novú výzvu s názvom Mikuláš v projekte Staráme sa do ktorej sa môžete zapojiť aj vy, dámy a páni, a tak urobiť radosť desiatkam detí v našom sociálnom projekte.

Ako môžete spoločne s nami naplniť  mikulášske balíčky pre deti? Môžete darovať sladkosti alebo ovocie, poprípade prispieť ľubovoľnou čiastkou na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Mikuláš. A my pre deti pripravíme, aj vďaka, vám krásne a bohaté balíčky. Ďakujeme.

V prípade, ak máte záujem pomôcť materiálne: sladkosťami alebo ovocím, kontaktujte Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Prvé mikulášske balíčky sme odovzdali deťom v Michalovciach

—————————–

Rimavská Sobota:

Strážske:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds