Projekt Staráme sa: Tam, kde iní vajatajú, my konáme! Opäť sme podali pomocnú ruku

Minulý týždeň sme pomohli aj rodinám v Banskobystrickom a Nitrianskom kraji.

Do rodiny, ktorá býva pri meste Hnúšťa sme okrem potravín a drogérie, zaniesli deťom aj hračky a veľké puzzle, ktoré do projektu venovala naša sympatizantka Viktória. Ďakujeme.

A v nedeľu 21. februára sme navštívili rodinu v obci Zbehy, v okrese Nitra, v ktorej vychovávajú 2 deti, Reného (11) a Denisa (14). Rodine sme aj vďaka vašim príspevkom doručili potravinovú pomoc.

Spoločne s vami napĺňame odkaz našich velikánov. Pamätajme na slová M. R. Štefánika: Národu sa nedáva, len žobrákovi, národu sa treba obetovať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Sociálny projekt SHO: Myslime pozitívne! A spoločne zmeníme Slovensko na náš obraz

————————-

Pomáhame aj pri meste Hnúšťa:

Obec Zbehy v okrese Nitra:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds