Pavol Skýpala: Cesta k slobode? Tá sa ukrýva v dobrovoľnosti. Ale v tej skutočnej!

Pri moci je vláda, na čele ktorej stojí amatér, komediant a, bohužiaľ, najúbohejší premiér v histórii Slovenska, Igor Matovič. A súčasný predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár je zbohatlík a sexuálny deviant, ktorý berie ženy len ako hračky. Vládnu nám staré tváre, ktoré sa dlhodobo oháňajú demokraciou a slobodou. V praxi je však opak pravdou.

Terajšia vláda presadzuje tie najdrastickejšie spôsoby uchopenia moci a doslova terorizuje občanov našej vlasti. Jej nelogické protizákonné nariadenia nedobrovoľne nanucuje, prikazuje ľudom a je jedno, či ide aj o deti, dôchodcov a inú bezbrannú skupinu ľudí. Arogancia súčasnej Matovičovej vlády nemá hraníc a stúpa na sile, požiadavkách, príkazoch, zákazoch či pod hrozbou finančnej pokuty, súdov, obmedzovania pohybu.

Je nemysliteľné, aby prikazovali nosiť rúška všade, kde sa pohneme a zároveň nám ich nevedia alebo nechcú zabezpečiť. Je nemysliteľné, aby nás nútili na pravidelné testovanie a už čoskoro aj na očkovanie. A ak niekto odmieta, je menejcenný, nezodpovedný a je obmedzovaný v každej stránke života. To je vládne pohŕdanie a arogancia moci najhrubšieho zrna.

My v SHO presadzujeme dobrovoľnosť (pokiaľ ide o rúška, testovanie a aj očkovanie) a dlhodobo bojujeme, či už individuálne, ale aj ako členovia nášho hnutia proti každej neprávosti.

Slovenky a Slováci, je potrebné si uvedomiť, že len spoločne dokážeme premôcť súčasnú diktatúru a každý z nás môže svojím konaním pomôcť prekonať toto nedemokratické, neslobodné a potupné obdobie vyprodukované terajšou vládnou luzou. Buďme aktívni a bojujme za našu ľudskú hrdosť, slobodu a demokraciu. My mladí ľudia v produktívnom veku si musíme ešte viac vyhrnúť rukávy a nahlas požadovať dobrovoľnosť. Pretože iba dobrovoľnosť rozhodovania nám zabezpečuje slobodu a svojprávnosť. Neustúpime už ani o krok a ochránime naše deti, rodičov a starých rodičov. Nik iný to za nás nespraví!

A postoj nášho hnutia k očkovaniu? Ten si môžete prečítať TU.

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slováci opäť vyšli do ulíc. Pochod slobody: Vyzývame policajtov. Poďte s nami!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds