FOTO. Projekt Staráme sa: Slováci Slovákom v praxi. Tak je to správne, tak to má byť!

A presne o tomto bol, je a aj bude náš projekt. Aby si rodiny navzájom pomáhali, keď môžu. Príklad z nedele 14. februára.

Navštívili sme rodinu v obci Iža (okres Komárno). Keďže rodina chová aj sliepky a majú „slušnú úrodu vajíčok“  🙂 pani domu sa rozhodla, že časť „úrody“ venuje rodinám v obciach Patince (okres Komárno) a Svodín (okres Nové Zámky), ktorým pomáhame v našom sociálnom projekte.

Výslužku sme podľa priania pani domu rozdelili medzi spomínané rodiny a v nedeľu sme im domáce vajíčka, spolu s nákupom potravín a obedovým menu z reštaurácie Nitrawa Pub, zaniesli.

Napĺňame odkaz našich predkov: Slováci Slovákom. Tak je to správne, tak to má byť!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pamätáme aj na oslávencov v našom úspešnom projekte. Všetko najlepšie!

————————-

Obec Iža:

Obec Patince:

Aj vďaka vašim príspevkom, kamaráti, môžeme aj rodinám na slovenskom juhu pravidelne zabezpečiť nákupy v hodnote niekoľko desiatok eur. Ďakujeme.

Slováci Slovákom v praxi:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds