Projekt Staráme sa: Už aj deti z okresu Veľký Krtíš sa tešia zo školských pomôcok

Kamaráti. Školská výzva nášho skvelého projektu pokračuje a po Rožňave, kde vyrastajú štyri deti TU, prišli na rad ďalšie štyri školopovinné deti, tentokrát z okresu Veľký Krtíš.

Venované školské pomôcky nielenže odľahčia peňaženku chorého otca, ktorý zostal na deti sám, ale tiež skvalitnia začiatok školského roka deťom, ktoré si tiež zaslúžia čo najlepšie podmienky na vzdelávanie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. VÝZVA: Pomôžme aj tento rok slovenským rodinám so školskými pomôckami

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds