Švec: Pre všetkých, ktorí blúznia o euroatlantickom ukotvení Slovenska. Prečítajte si TOTO…

Výrobcovia potravín si na šesťmesačný odklad v platení sociálnych odvodov budú musieť počkať. Sociálna poisťovňa (SP) upozorňuje, že aj keď je zákon už účinný, výška odvodov sa zatiaľ nemení a platiť majú rovnako ako doteraz.

Dôvod? „Kým schému štátnej pomoci neschváli Európska komisia, nemožno odvodovú úľavu zo strany SP vykonať,“ informoval hovorca SP Martin Kontúr. Informujú médiá.

Dámy a páni. Opäť krásny príklad toho, že Slovenská republika je iba ekonomickou a politickou kolóniou Bruselu. A všetci tí, ktorí dlhodobo tárajú niečo o tom, že budú ochraňovať suverenitu a zvrchovanosť nášho štátu v EÚ buď nevedia, aký toxický mediálny smog vytvárajú alebo sú za hlúpe reči dobre platení.

Slovenské Hnutie Obrody jasne komunikuje, že pokiaľ „európske právo“ bude znamenať viac ako právo a zákony slovenské, dovtedy bude náš štát nesvojprávnou „krajinou“. Je škandalózne, aby nášmu štátu pochybní nevolení panáčikovia v Bruseli schvaľovali štátnu politiku v akejkoľvek oblasti nášho života slovenského.

A aj preto ponúkame Slovákom a všetkým lojálnym občanom Slovenskej republiky cestu slovenskú, cestu rovnú, cestu cti. Cestu zvrchovanú a suverénnu.

Doba vyžaduje, aby sme zaujali jasné stanovisko a nahlas povedali, že dekadentná EÚ nie je náš civilizačný priestor.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Autentická národná politika dnešných dní stojí na týchto piatich pilieroch…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds