Projekt Staráme sa: V Rimavskej Sobote opäť tiekla krv. Pretože muži SHO opäť pomohli

V rámci našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO ju darovali naši charizmatickí kolegovia: Pavol Skýpala z Poltára a Ján Michalík z Rimavskej Soboty.

Každá jedna kvapka môže a aj zachraňuje životy ľudí, ktorí sa ocitli v ohrození života.

Nebojte sa ihly! Aj váš príklad môže podnietiť vaše okolie k správnym krokom, preto sa nehanbite a pošlite nám fotku z odberu a možno to budete práve vy, kto sa za odmenu, okrem dobrého pocitu, bude tešiť z našich propagačných materiálov!

Fotografiu s vaším menom, miestom a poradím odberu nám pošlite* na mail staramesa@sho.sk (* poslaním potrebných údajov a fotografií súhlasíte so spracovaním osobných údajov).

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Nevajatáme! Pomáhame aj v okrese Lučenec a už aj v okrese Trenčín

————————-

Ján Michalík z Rimavskej Soboty.

Pavol Skýpala z Poltára.

Muži Slovenského Hnutia Obrody v akcii.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds