Projekt Staráme sa: Nevajatáme! Pomáhame aj v okrese Lučenec a už aj v okrese Trenčín

Karinka od Lučenca minulý týždeň oslávila svoje ôsme narodeniny, a preto sme sa rozhodli, že jej pripravíme prekvapenie a potešíme ju.

Podarilo sa! Okrem úprimných gratulácií, ktoré ju veľmi potešili, zožala aj darčeky, ktoré nám do projektu zaobstarala naša úžasná podporovateľka Majka z Banskej Bystrice a iní dobrí ľudia. Naprázdno neobišiel ani Janko, ktorý vyfasoval aj vetrovku do školy, ktorá sa mu veľmi zapáčila.

Okrem tohto sme mamine týchto úžasných detí aj osobne prisľúbili, že jej pomôžeme zaobstarať práčku, ktorá jej momentálne veľmi chýba a je nútená prať ručne.

A náš úspešný sociálny projekt sme opäť rozšírili. Tentokrát v okrese Trenčín, kde spoločne s vami, drahí priatelia, budeme pomáhať mladej rodinke s tromi deťmi.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že spoločne s nami robíte dobré skutky!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Aj deti pri Hnúšti sa potešili školským pomôckam, knihám a aj hračkám

————————–

Okres Lučenec

Okres Trenčín

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds