FOTO. Diskusia v Trenčíne: Ako sa Richard Rybníček pokakal a na ľud pospolitý sa vykašľal

Ďakujeme, Trenčín. Dámy a páni, boli ste skvelí. Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu atmosféru a výbornú diskusiu, ktorá sa uskutočnila v nedeľu 5. septembra pri pamätníku našich velikánov – štúrovcov v Trenčíne.

A je super, že diskusií sa začína zúčastňovať aj naša mládež slovenská. Ďakujeme aj pánovi z Bánoviec nad Bebravou, ktorý nám zahral na fujare a veľmi krásne.

Kamaráti! Aj Trenčín ukázal, že naše diskusie s vami majú význam a vy si vážite to, že chodíme za vami, do vašich miest. A budeme v tom pokračovať. Najbližšie sa stretneme v Ružomberku. Podrobnosti včas zverejníme.

Na diskusiu bol pozvaný aj Richard Rybníček, primátor Trenčína, aby vysvetlil svoje kontroverzné výroky ohľadom opichávania experimentálnou gebuzinou a svoju šikanu a nátlak na učiteľov, ktorí sa nechcú nechať opichať sajrajtom.

Richard Rybníček neprijal naše pozvanie a verejnej diskusie sa nezúčastnil. Odkázal nám, že podobných podujatí sa zo zásady nezúčastňuje. 🙂

Nuž, dámy a páni. Aj to je vizitka tých akože slušných politikov. Odmietajú slobodnú diskusiu s občanmi – voličmi. My takí nie sme a nikdy nebudeme!

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Banská Bystrica: Aj v našom meste diskutovali zodpovední ľudia. SHO: Nasleduje Trenčín

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds