Projekt Staráme sa: VÝZVA Hurá do školy! napĺňa svoje poslanie aj vďaka vám. Ďakujeme

Z našej školskej výzvy sme v druhej polovici septembra nevynechali ani deti od rieky Ipeľ, v okrese Veľký Krtíš.

Deťom sme okrem bohatej nádielky školských pomôcok podarovali aj atlas, ktorý určite padne vhod. Veď, dobrý orientačný zmysel nikdy nie je na škodu.

Zapojte sa do našej vyhlásenej výzvy Hurá do školy! TU aj vy a urobte dobrý skutok. Ďakujeme.

Pozrite si tiež, ako vašu pomoc posúvame do regiónov slovenských TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Deti z okresov Nitra a Veľký Krtíš sa tešia aj zo školských pomôcok

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds