Voľby 2022: Zdenka Kramárová sa uchádza o vašu dôveru v komunálnych a aj v krajských voľbách

Dámy a páni! Médiá informujú: Záujem o poslanecké miesta oproti minulým voľbám vzrástol. Martinské mestské zastupiteľstvo má, vzhľadom na počet obyvateľov mesta, 31 členov. V Martine kandiduje 115 Martinčanov, z toho len 25, čo je menej ako tretina, kandiduje ako nezávislých.

Medzi nimi aj Zdenka Kramárová (Slovenské Hnutie Obrody) na poslankyňu vo volebnom obvode Podháj-Stráne a zároveň aj na poslankyňu v Žilinskom samosprávnom kraji za okres Martin.

Svetana Angelová, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin: Pani Kramárová je skúsená ekonómka, spoľahlivá a bez škandálov. Vie čo je správne pre Podháj-Stráne. Jej cieľ je otvorená politika k obyvateľom.

Viac o Zdenke Krámárovej si môžete prečítať TU.

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro. Aj v Martine… 🙂

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Katarína Boková: Matovičove bábky pošleme kade ľahšie! Som rada, že ma podporil aj…

————————-

Zdenka Kramárová. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds