Referendum 2023. Pavol Poprocký: Keď počúvam niektorých ľudí, ktorí iba naivne reprodukujú…

Keď počúvam alebo čítam, vyjadrenia niektorých ľudí o ľudovom hlasovaní, uvedomujúc si, že vlastne iba naivne reprodukujú to, čo im povedia médiá hlavného prúdu, je mi ich úprimne ľúto.

Je mi ich ľúto, pretože kvôli vlastnej pohodlnosti prestali rozmýšľať. Len škoda, že potom na to v konečnom dôsledku doplácajú aj ľudia, ktorí sa pričinili k tomu, aby sme sa mali dobre všetci. Napríklad aj naša 92-ročná starká, ktorá po celý svoj život poslušne platila dane a vytvárala hodnoty.

Po tom, ako som starkej vysvetlil, o čo bolo referendum, povedala: IDEMO, treba isť, bo to je daš strašnô, šo sa tu (na Slovensku) robi! (fotka pod článkom). A tak sme si spolu šli splniť občiansku povinnosť… a dať tak najavo aspoň to, že mladí, ale aj starí Slováci sú ešte stále pri zmysloch a prejavujú vôľu podieľať sa na riadení nášho štátu slovenského.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na udalosti v Poltári a na slová agenta Naďa

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds