ŠKANDÁL: Kníhkupectvo Svojeť v Bratislave sa stalo terčom útoku. SHO reaguje

Dámy a páni. Združenie slovenskej inteligencie na svojej internetovej stránke informuje…

„Kníhkupectvo Svojeť na Dunajskej 18 v Bratislave už mnoho rokov ponúka hodnotnú a zaujímavú literatúru priaznivcom slobodného myslenia. V noci zo 17. na 18. 1. 2023 sa stalo terčom útoku bezohľadných vandalov. Kníhkupectvo je známe tým, že v ňom nájdete zväčša publikácie sympatické národne cítiacej časti slovenskej spoločnosti, ktoré boli pravdepodobne dôvodom pre útok. Avšak svoju literatúru si tu nájdu aj priaznivci dejín, sci-fi i detskej literatúry.“

Slovenské Hnutie Obrody dôrazne odsudzuje útok na kníhkupectvo Svojeť a pevne veríme, že polícia čím skôr vypátra páchateľov tohto nechutného skutku.

Spoločnosť, v ktorej sa terčom vandalov stávajú kníhkupectvá je zrelá na razantnú liečbu. Aj v nacistickom Nemecku to všetko začalo pálením kníh a škatuľkovaním autorov. Aj súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia sa uchyľuje ku škatuľkovaniu. Na tých, ktorí sú tí správni a na konšpirátorov, dezinformátorov, extrémistov a pod. a na nich sa vytvárajú rôzne tlaky: mediálne, spoločenské, tlaky v zamestnaní…

Slovenské Hnutie Obrody vyzýva médiá hlavného prúdu, aby sa podrobne zaoberali útokom na kníhkupectvo Svojeť a tak dokázali, že stoja na strane slobody a pravdy, o čom tak veľmi radi a často vypisujú.

Zároveň chcem uistiť mlčiacu väčšinu slovenskú, že Slovenské Hnutie Obrody tu bolo, je a bude… A vždy sa budete môcť o nás oprieť.  

Podrobnosti o útoku sa dozviete aj v zdieľanom článku a videu TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec reaguje na kolaps v zdravotníctve: Je nehorázne, aby ľudia zvažovali, či budú jesť alebo pôjdu k lekárovi

————————

Zdroj fotky: zsi.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds