Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na udalosti v Poltári a na slová agenta Naďa

Dámy a páni. Jaroslav Naď sa v súvislosti s „kauzou“ Poltár rozkokošil a Slovenskému Hnutiu Obrody adresoval tieto slová: Pre mňa Slovenské Hnutie Obrody háveďou je… Zdroj jeho slov TU.

Takže takto…  Jaroslav… Určite sa neznížim na vašu mentálnu úroveň a nebudem vám nadávať. To je presne to, čo očakávate. Nie, nie… Takéto vystupovanie je hodné vás a vašich komplicov, predsa boli ste to vy a ste to vy, ktorý občanov nášho štátu častujete označeniami ako opice, dezoláti a pod. a to iba preto, že si uplatňovali a uplatňujú svoje právo, dané nám Ústavou SR, slobodne a verejne vyjadrovať svoje názory a stretávať sa.  

Ale napíšem niečo iné, čo vás určite nepoteší, ale objektívna pravda musí odznieť…  

To, že vy vnímate naše hnutie tak, ako ste verejne vyhlásili je vaše právo a naše právo je konštatovať nasledovné: Ste americký agent, ktorý za misu šekelov dlhodobo zrádza národné a štátne záujmy Slovenskej republiky.  

Ste škodná, ktorá škodí nášmu národnému spoločenstvu a spoločne s vašimi kumpánmi vo vláde ste sa dopúšťali a stále sa dopúšťate závažných trestných činov, akými sú aj: segregácia, diskriminácia, podpora vojny, vlastizrada…  

Ste piata kolóna, ktorej cieľom je vnútorne destabilizovať slovenskú štátnosť a ste vinný z okupácie štátu slovenského cudzími vojskami, vojskami NATO.  

A pokiaľ ide o primátora Poltára Petra Sitora, pán primátor mal a má našu plnú podporu TU.

Na rozdiel od vás, Jaroslav, si my, vlastenci slovenskí, ctíme slobodu prejavu, združovania sa… a ak primátor Sitor spoločne s občanmi Poltára, vrátane protifašistických bojovníkov, sa rozhodol pripomenúť si historickú udalosť, ktorá je pre nich a ich mesto dôležitá, je to ich plné právo a my toto práve rešpektujeme, tak, ako rešpektujeme to, že vy, Jaroslav, predstavujete nielen mentálnu žumpu slovenskej politiky.

Ono, viete… Musia, zatiaľ, existovať aj takí ľudia ako vy, Jaroslav, aby tí normálni, teda my, popri vás vynikli.  🙂

A na záver, jedno prianie pre vás, Jaroslav: Užite si svojich 15 minút slávy, pretože vám zostáva už len necelých 7 minút.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Mobilizácia voličov pokračuje. Aj vďaka vám, spolubojovníci

—————————–

Jaroslav Naď pred vlajkou, ktorej prisahal vernosť. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds