Róbert Švec: Budeme aj naďalej prstom a verejne ukazovať na nebezpečné neslovenské elementy…

Dámy a páni. V minulosti nám niektorí mentálni rojkovia vyčítali, že sme Andreja Kisku, ktorý bol v tom čase, žiaľ, prezidentom štátu slovenského verejne označovali za daňového podvodníka a úžerníka.

Dnes nám malá bezvýznamná skupinka mentálnych rojkov pre zmenu vyčíta, že Zuzanu Čaputovú, ktorá je, žiaľ, v súčasnosti prezidentkou štátu slovenského verejne označujeme za agentku.

A ako sa k tomuto nášmu mediálnemu postoju zachoval čas, áno čas, ten nekompromisný a spravodlivý sudca!?

Andrej Kiska dnes čelí žalobe za daňový podvod a čaká ho súd! Nepochybujem ani na sekundu, že aj Čaputová bude čeliť žalobe za ťažké zločiny proti národu a štátu slovenskému, akými sú vlastizrada, podpora vojny a ďalšie. A bude postavená pred obnovené vojenské súdy, aj so svojimi kumpánmi Hegerom, Naďom, Korčokom, Matovičom…

Čas nám dal a dáva za pravdu aj v našej nekompromisnej mediálnej politike, ktorá stojí na pevných základoch objektívnej pravdy.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na kauzu zločinca Kollára ohľadom výstavby…

————————-

A tu ich máme. Podporovatelia a kamaráti daňového podvodníka a úžerníka Andreja Kisku. Medzi nimi aj také kontroverzné osoby akými sú Veronika Remišová, Juraj Šeliga a Ján Benčík. Zdroj fotky: internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Titulná strana našich novín, číslo 03-04/2022. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds