Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na kauzu zločinca Kollára ohľadom výstavby…

KAUZA nájomných bytov zločinca Kollára a jeho komplicov vo vláde, dámy a páni, je presným príkladom toho, že keď dvaja hovoria to isté, neznamená to isté.

Médiá informujú: Viacerí veľkí investori sú už pripravení na Slovensku začať stavať nájomné byty. Rakúsky investor už prisľúbil vláde, že postaví prvé nájomné byty v hodnote 500 miliónov eur. Podpredseda vlády pre legislatívu Štefan Holý doplnil, že sú rozbehnuté rokovania s ďalšími tromi investormi zo Švédska, Holandska a Českej republiky, pri ktorých ide o podobné finančné objemy ako v prípade rakúskeho investora.

A presne takto, dámy a páni, sa to nemá robiť, lebo opäť sa na tom nabalia zahraničné spoločnosti. A takýto neslovenský paškvil podporuje aj parlamentná akože proslovenská opozícia. No, fuj!

My dlhodobo komunikujeme, že výstavbu štátnych nájomných bytov musí a aj bude zabezpečovať slovenský štát za štátne peniaze a že peniaze sa musia a aj sa budú točiť v slovenskom štátnom rozpočte.

A keď mi bude niekto oponovať, že na to peniaze údajne nie sú v slovenskom štátnom rozpočte, tak ho ihneď usmerním, aby si spomenul, koľko miliárd rozkradla a vyhodila na nezmyselné a protiprávne veci súčasná organizovaná skupina vládnych zločincov, ktorej súčasťou je aj Boris Kollár za posledných vyše 2 rokov. A koľko miliárd sa ešte chystajú vládni zločinci rozkradnúť cez pofidérne protislovenské projekty.

Aj v tom je rozdiel medzi nami, rozumnými a zodpovednými vlastencami a nimi, súčasnými vládnymi zločincami.

Ponúkame rozumnú a zodpovednú proslovenskú politiku TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na pokračujúcu kolaboráciu parlamentnej opozície s vládnymi zločincami

————————

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds