Róbert Švec k najnovšiemu pokusu liberálov zastrašiť Slovákov: Nežijeme v Indii a Čaputová nie je…

Liberálna manipulatívna propaganda opäť straší Slovákov a to konštatovaním, že polícia preveruje slobodné prejavy statočných ľudí, ktorí počas demonštrácie na Svätoplukovom námestí v Nitre, ktorá sa uskutočnila pred pár dňami, nahlas a verejne vyjadrili to, čo si myslia o Čaputovej.

Nuž, musím konštatovať. Nežijeme v Indii, kde sú kravy považované za posvätné zvieratá a nemôžete sa na ne ani „škaredo pozrieť“, aby si Slováci nemohli na námestiach z chute zakričať to, čo si myslia o ústavných činiteľoch.

Žijeme, podľa liberálnej propagandy, v slobodnom a demokratickom štáte, v ktorom je sloboda prejavu zaručená slovenskou ústavou. A to, že Slováci veľmi aktívne využívajú toto právo je len a len dobre.

Každý politik a tobôž politik v ústavnej funkcii musí zniesť väčšiu mieru spätnej väzby od občanov a keď ľudia slovenskí cítia, že slovenský Prezidentský palác okupuje osôbka, ktorá je nehodná našej podpory, je ich právom to dať patrične najavo.

Preto aj z tohto dôvodu považujem spomínané najnovšie liberálne mediálne bu-bu-bu za pokus o zastrašovanie duchom slobodných ľudí. Práve teraz, v tieto dni je potrebné, aby Slováci na námestiach a v uliciach našich miest hovorili nahlas to, čo si myslia o vládnych zločincoch a aj americkej agentke.

Najbližšie tak budete môcť spoločne s nami urobiť už túto nedeľu 8. mája od 15:00 hod. pri Mestskej fontáne v Považskej Bystrici. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic k životu pod Tatrami: Paradoxy doby alebo cesta do pekla je dláždená…

————————-

Zradila národ a štát slovenský. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds