Anton Ančic k životu pod Tatrami: Paradoxy doby alebo cesta do pekla je dláždená…

Dámy a páni! Zastavme sa na chvíľu v zhone povinností. Práve som si prečítal správy a pri listovaní pamäťou som dospel k týmto paradoxom doby vlád minulých a tejto…

Mečiar chcel spraviť zo Slovenska malé Švajčiarsko a stali sme, podľa niektorých, „čiernou dierou Európy“.

Dzurinda a Mikloš chceli spraviť zo Slovenska stredoeurópskeho tigra a rozpredali nám celý zvyšný majetok, čim sme sa stali malou čivavou.

Fico chcel zastaviť zlodejov s heslom: „Ako sa kradlo za Mečiara, tak sa kradne aj za Dzurindu“ a nakoniec dospela jeho vláda tam, že bola zvrhnutá pre korupciu a svojich ľudí.

Matovič hlásal slušnú politiku so zapojením ľudí ako poradného orgánu. Jeho vláda bola najarogantnejšia a najagresívnejšia v histórii Slovenska.

Heger chcel upokojiť vášne a pomáhať ľuďom budovať demokraciu. Ako to dopadá a dopadne, nám to už môže byť celkom jasné.

Dobré úmysly a pekné slová nám tak nejako vždy stačili k tomu, aby sme sa nechali presvedčiť hodiť ten hlas práve tomu, kto sa nás najkrajšie usmieval a najviac nám sľuboval. Raj na zemi. To bude o chvíľu Slovensko. O pár mesiacov to pochopia aj tí najzarytejší oportunisti.

O Kube som si myslel to isté. Raj na zemi – vnímaný cez oči turistu. Vďaka sankciám všemocného pána dostali Kubánci možnosť viac sa hýbať peši, menej jesť a ekologicky sa správať ku svojej zemi – takmer netvorili odpadky.

My si takéto sankcie uvalíme na seba sami. Odpojíme sa od ropy a plynu. Krvi našej ekonomiky. Vďaka zelenému šialenstvu prestaneme používať autá, dostaneme potraviny a energie na prídel a nebudeme mať peniaze na veľa vecí, vďaka čomu budeme konečne ekologickí.

Tí šťastnejší, čo budú mať prácu a nejakú plácu, sa možno nejako prebojujú. Tí menej šťastní budú žiť raj na zemi pod Tatrami naplno. A možno začnú nášho vodcu volať Kim. Neskoro bude potom hovoriť, my sme to hovorili. Neskoro bude naprávať škody.

Vykročte spoločne s nami na cestu Slovenského Hnutia Obrody. Na cestu vlastenectva, slobody, ale aj zodpovednosti TU.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k nevydaniu Roberta F. na väzobné stíhanie: Divadlo sa skončilo a čas ukáže…

————————-

Katarína Boková a Anton Ančic v štúdiu rádia Slobodný Vysielač. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds