Štefan Polačik k liberálnej absurdite dnešných dní: Písmeno Z im vadí, ale hákový kríž nie!?

Liberálne média venujú svoje titulky „šokujúcej“ informácii: „Ohavné! Na ukrajinské vlajky pod Strečnom niekto nastriekal symbol ruskej agresie.“

Posprejovanými pútačmi sa zaoberá každý propagandistický plátok, či televízia. Tento „zločin storočia“ dokonca vyšetruje polícia a žiada občanov o spoluprácu pri pátraní po páchateľovi tohto „záväzného zločinu“.

Neschvaľujem poškodzovanie cudzieho majetku, nech je úmysel hocijaký. Pýtam sa ale, kde boli všetky médiá a kde bola polícia, keď neznámy extrémista poškodil naše pútače tak, že ich pomaľoval hákovými krížmi.

Kde boli všetci, keď členovi Slovenského Hnutia Obrody na auto niekto nakreslil symbol nemeckej nacistickej agresie? Nikto sa tomu nevenoval, dokonca liberálna obec toto ničenie nášho majetku verejne schvaľovala a schvaľuje.

Tu sa ukazuje pravá tvár tejto hlučnej menšiny. Zatiaľ čo jeden skutok odsudzujú, druhý im nevadí. Liberálni propagandisti odsudzujú špeciálnu vojenskú akciu Ruska na Ukrajine, no pred vojenskou agresiou Západu a miliónmi mŕtvych v Juhoslávii, Iraku, Líbyi, Afganistane a v mnohých ďalších krajinách, zatvárajú oči.

My v Slovenskom Hnutí Obrody takí nie sme a nebudeme. Vy, ktorí nás poznáte viete, že vždy pomenujeme problém priamo. Možno je to dnes nepopulárne, ale čas nám dáva a ešte len dá za pravdu.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.  

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k najnovšiemu pokusu liberálov zastrašiť Slovákov: Nežijeme v Indii a Čaputová nie je…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds