Róbert Švec k spolupráci proslovenských síl: Naši neprajníci tárajú, tárajú a ešte k tomu aj klamú

Dámy a páni. Určite ste už počuli tie táraniny o tom, že Švec má ego ako balón, nechce spoluprácu a podobne.

V sobotu 4. marca som sa zúčastnil, spoločne s ďalšími ľuďmi SHO, stretnutia zástupcov občianskych združení a mimoparlamentných politických strán, ktoré sa hlásia k národným hodnotám. Stretnutie sa uskutočnilo v Slovanskom dvore v Alekšinciach pri Nitre.

Účastníkom stretnutia som prezentoval postoje nášho hnutia ako aj našu ponuku na spoluprácu a spoločný postup vo voľbách do slovenského parlamentu: Jedna spoločná kandidátna listina už existujúceho politického subjektu, na ktorej budú zástupcovia viacerých strán, ktoré sa hlásia k proslovenským hodnotám. 

Diskusia bola zaujímavá. Ďalšie stretnutie sa uskutoční 10. marca v Nitre. Agendu spolupráce s proslovenskými subjektmi v našom hnutí má na starosti podpredseda Štefan Polačik.

Takže, ak budete od niekoho počuť, že Švec nechce spoluprácu, tak mu môžete do očí povedať, že je klamár, klamár a ešte na neho aj prstom ukázať.

Slovenské Hnutie Obrody podporí každú rozumnú a zodpovednú iniciatívu, ktorá je na prospech nášho štátu slovenského. Tak tomu bolo, je a bude naveky. AMEN.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Máme pre vás ponuku, Slovenky a Slováci, ktorá sa neodmieta

————————–

Róbert Švec sa prihovára k účastníkom stretnutia v Slovanskom dvore v Alekšinciach pri Nitre. Zdroj fotky: SHO.sk

Róbert Švec (vpravo) a Štefan Polačik (vľavo) v Slovanskom dvore v Alekšinciach pri Nitre. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds