FOTO. Bratislava: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

V piatok 3. marca sa stretli v Bratislave odvážni Slováci, aby opäť nahlas a verejne vyjadrili, že chcú mier a neželajú si, aby ich dočasná slovenská vláda a prezidentka Čaputová zaťahovali do konfliktu na Ukrajine.

Približne 10-tisíc demonštrantov sa stretlo pred Prezidentským palácom, odkiaľ sa presunuli centrom mesta na Hviezdoslavovo námestie k veľvyslanectvu USA na Slovensku.

Na námestí prehovorili ľudia z davu, ktorí jednoznačne odsúdili vojnu, požadovali mier a jasne sa vyjadrili proti vyzbrojovaniu kyjevského režimu zbraňami zo Slovenska.

Aj tento pochod za mier a neutralitu aktívne podporili ľudia Slovenského Hnutia Obrody. Aj z Popradu, Kežmarku, Košíc, Prievidze, Nitry, Senca, Bratislavy… V rukách držali transparenty: Chceme neutrálne Slovensko, Žiadne zbrane kyjevskému režimu, Žiadame vystúpenie z NATO, Preč s diktátom Bruselu. Vládnime si sami…

To, že transparenty splnili svoj účel, tak o tom svedčí aj tá skutočnosť, že TV JOJ vo svojom hlavnom spravodajskom bloku (fotka pod článkom) uverejnila zábery na spomínané transparenty.  

Pochody za mier a neutralitu sa stretli s veľkým záujmom širokej verejnosti v slovenských mestách a je veľmi pravdepodobné, že v podobných aktivitách sa bude pokračovať.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k spolupráci proslovenských síl: Naši neprajníci tárajú, tárajú a ešte k tomu aj klamú

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds