Róbert Švec: Koľko dostalo vedenie odborov za to, že pôjde po ruke vládnym zločincom?

Dámy a páni! Sociálne siete zaplavujú výzvy na GENERÁLNY ŠTRAJK.

Pripomínam, že 8. júla som vyzval slovenských odborárov, aby vyhlásili časovo neohraničený generálny štrajk a tak prispeli k ochromeniu súčasného darebáckeho režimu a následnému pádu covidových zločincov okolo Čaputovej a Matoviča.

Podrobnosti o výzve odborárom si môžete prečítať TU.

Odborári sú ako tie tri opičky. Nevidím, nepočujem, nehovorím… Môžeme, ba musíme konštatovať, že vedenie odborov kolaboruje s vládnymi covidovými zločincami!

Koľko dostali za to, že budú držať ústa a krok?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec naložil zločincom Matovičovi a Kollárovi za ich nehanebné poukážky pre dôchodcov

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds