Róbert Švec ku Dňu matiek: Vaším poslaním, drahé mamy, je nielen zabezpečiť…

Pekný sviatočný deň prajem všetkým mamám slovenským.

Aj touto cestou vám ďakujem, vám nositeľkám života… Zaslúžite si našu úctu, rešpekt a aj podporu.

Vy, mamy musíte zaujať v našej spoločnosti opäť miesto, ktoré vám prináleží. Ste nositeľkami života slovenského a našou úlohou, úlohou slovenských vlastencov, je zabezpečiť legislatívne, ale aj mediálne podmienky tak, aby byť matkou bolo opäť poslaním a nie iba formálnou nevyhnutnosťou.

Spoločne zvládneme aj túto úlohu, pretože vaším poslaním, drahé mamy, je nielen zabezpečiť prežitie nášho národného spoločenstva a výchova vašich potomkov, ale aj to, aby sme sa stali opäť spoločenstvom silným a sebavedomým.

Váš Róbert Švec

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Náš sociálny aktivizmus sa rozširuje aj o novú rodinu v Košickom kraji

————————-

Vedenie prvej Slovenskej republiky presadzovalo silnú prorodinnú politiku. Čo sa osvedčilo v minulosti, na to nadviaže v budúcnosti. Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds