FOTO: Výročie skončenia druhej svetovej vojny v Európe sme oslávili na Slavíne. Dôstojne a normálne

Dámy a páni. Písal sa 9. máj 2023…

Na Slavíne sme oslávili výročie skončenia druhej svetovej vojny v Európe a zároveň sme nahlas a slobodne vyjadrili aj náš názor na dianie na Ukrajine.

A prečo sme udalosť organizovali 9. a nie 8. mája? Pretože hlavné bremeno víťazstva nad nacizmom a fašizmom spočíval na pleciach slovanských národov východnej Európy.

Tieto národy priniesli na oltár vlasti tie najväčšie a najpočetnejšie obete v boji s nacizmom a fašizmom. A keďže Slovenské Hnutie Obrody je hnutím so silným slovanským kontextom, na znak našej úcty a vďaky sme slávnosť zorganizovali 9. mája, v deň, ktorý je pre slovanské národy východnej Európy jedným z najväčších sviatkov.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Z capa nikdy záhradník nebol, ani nebude. Ani z Čaputovej prezidentka Slovákov

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds