FOTO. Projekt Staráme sa: Náš sociálny aktivizmus sa rozširuje aj o novú rodinu v Košickom kraji

Áno, je to tak, kamaráti. Vy, ktorí nás pravidelne sledujete, viete, že sa snažíme pomôcť každému, kto pomoc naozaj potrebuje a že pomáhame tak, ako nám naše sily a možnosti stačia.

Do našej pravidelnej a adresnej pomoci slovenským rodinám v tiesni sme najnovšie zaradili osamelú mamu, ktorá sa v Rožňave sama v skromných podmienkach stará o štyri deťúrence – Andrejku, Karolínku, Janka a Lacka.

Vitajte, rodinka! Pevne veríme, že vám pomôžeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: V okrese Veľký Krtíš pomáhame rodine s 5 deťmi

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds