KAUZA kontaminovaného obilia z Ukrajiny: Aj preto presadzujeme vystúpenie Slovenska z EÚ

Dámy a páni. Médiá informujú: Dosluhujúci minister hospodárstva Karel Hirman v piatok 12. mája podpísal zrušenie vyhlášky, ktorou sa zakazoval vstup vybraných poľnohospodárskych produktov a potravín z Ukrajiny alebo s pôvodom z Ukrajiny na územie Slovenskej republiky.

A má to pokračovanie: „Slovensko ako členský štát Európskej únie nie je oprávnený prijať a vykonať jednostranné opatrenia, ktoré odporujú alebo konkurujú priamo aplikovateľným právne záväzným aktom Európskej únie,“ zdôvodnil rezort pôdohospodárstva a rozvoja vidieka zrušenie vyhlášky.

Takže…

Tu je v praxi krásne vidieť, čo znamená naše členstvo v dekadentnej EÚ. A zároveň je to najlepšia odpoveď pre tých akože proslovenských politikov, ktorí vidia budúcnosť nášho štátu slovenského v EÚ a aj pre tých, ktorí si myslia, že EÚ sa dá reformovať.

NIE! Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody pochopilo, že EÚ je nereformovateľný, život ohrozujúci spolok a preto podporujeme a presadzujeme vystúpenie Slovenska z EÚ. A ako jeden z hlavných dôvodov uvádzame, že pokiaľ nariadenia a smernice Bruselu sú viac ako slovenské právo, tak v takom pochybnom spolku nemáme čo robiť.

Podrobnosti sa dozviete v našom aktualizovanom volebnom programe, ktorý uverejníme po 24. máji.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Je Zuzana Č. americká agentka? Róbert Švec nahlas a priamo

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds