Róbert Švec: Možno kúpim falošnej ekoaktivistke Čaputovej kolobežku

Na klimatické stretnutie OSN, ktoré sa uskutočnilo v New Yorku a počas ktorého vystúpila s teatrálnym prejavom, podľa mnohých odborníkov vopred nacvičeným, Greta zo Švédska, zareagoval na sociálnej sieti Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

„Komické, okrem vystúpenia Grety bolo aj to, že svetoví pohlavári sa na stretnutie o klíme dopravili lietadlami a autami. A následne diskutovali o tom, ako zachrániť našu planétu. Ak by prišli na stretnutie na bicykloch alebo kolobežkách, aj by som im možno uveril ich snahu zachrániť našu krásnu planétu. Ale takto je to iba ďalšie pokrytecké stretnutie farizejov, vrátane Zuzany Čaputovej. Možno jej kúpim kolobežku, aby sa mohla ekologicky prepravovať na stretnutia do New Yorku,“ konštatuje Róbert Švec.   

A člen Slovenského Hnutia Obrody Ladislav Kováčik glosuje: Zuzana sa zachová správne akonáhle doletí do Viedne, odtiaľ už pôjde vlakom. 🙂

—————————–

Prečítajte si tiež: Greténizmus: Frázy. Samé falošné frázy. SHO: Keby radšej nejaký ten stromček vysadili

—————————–

Predstavitelia nášho štátu by mali pri slovách o ekológii vysvetliť aj opodstatnenosť masívneho výrubu slovenských lesoch. Pokiaľ sa tak nestane, sú ich slová o ekológii a ochrane planéty len prázdnymi gestami. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds